Možnosti platby

Dobírka

Zaplaťte přímo při převzetí zboží. Zboží k Vám doručíme prostřednictvím společnosti PPL. Dopravci můžete zaplatit cenu zboží při přejímce zboží v hotovosti. Je to pohodlné a hlavně rychlé. Faktura je součástí balíčku, který Vám bude doručen. Tato možnost platby je dostupná pouze pro objednávky do 200.000 Kč s DPH.

Platba předem

Při tomto způsobu platby nám nejprve zaplatíte zálohovou fakturu. Poté, co obdržíme peníze, Vám doručíme objednaný výrobek a společně s ním také fakturu, která Vám bude sloužit jako daňový doklad.

V případě platby předem (převodem na účet) vyčkejte na informační e-mail, ve kterém obdržíte rekapitulaci objednávky a podklady pro platbu. Objednávku uhraďte nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí podkladů k platbě.

Platba on-line

Zaplacení objednávky přes internet je nejrychlejší formou úhrady. V košíku si zvolíte jednu z nabízených on-line plateb. Nejčastěji zákazníci volí platbu kartou (VISA, MasterCard a Maestro). Před provedením platby si nezapomeňte ověřit, zdali máte dostatečný zůstatek na svém účtu, a zdali máte správně nastaveny denní limity čerpání.

Velmi populární metodou je rovněž možnost převedení částky přímo Vaší bankou. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví své banky, kde po přihlášení můžete platbu ihned provést. Úhrada částky proběhne během několika minut. Možnost rychlé platby přes následující banky:

  • PLATBA 24 (Česká spořitelna)
  • Komerční banka
  • mBank
  • Raiffeisen BANK
  • Fio banka

Platby on-line zajišťuje platební brána PayU. Informace o průběhu platby Vám platební brána zašle na Vámi uvedenou emailovou adresu, kterou jste uvedli při zadávání objednávky.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenku obdržíte elektronicky na Vaši emailovou adresu, kterou jste uvedli při zadávání objednávky. V případě, že svou účtenku postrádáte, vyžádejte si ji na adrese faktury@conrad.cz.